KURS JĘZYKOWY W IRLANDII – BREY

Szkoła została założona w 1972 roku w mieście Bray, położonego 18 km od Dublina, z którym jest bardzo dobrze skomunikowane szybką kolejką podmiejską (35 min.) i liniami autobusowymi. Jest to miejscowość nadmorska, z piaszczystymi plażami i wzgórzami w tle, odbywają się tu także różne festiwale i pokazy artystyczne.

Szkoła posiada 20 nowoczesnych klas z widokiem na morze. Wszystkie sale lekcyjne wyposażone są w urządzenia audio-wizualnych i interaktywne białe tablice.

Studenci mogą zrelaksować się w kawiarence, która jest w pełni wyposażona: w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, tostery, opiekacze do kanapek, ekspres do kawy, napoje i przefiltrowaną wodę. Jest to idealne miejsce, aby porozmawiać z innymi studentami i nauczycielami pomiędzy lekcjami. Ponadto, szkoła na wspólny salon, prywatny ogródek i patio.

Program kursu prowadzony jest równocześnie w Dublinie i można bez utraty postępów podjąć naukę w tym mieście. Polecamy realizację kursu w dwóch miastach, np. 2 tygodnie w Dublinie i tydzień w Bray.

 ·         Minimalny wiek: 17+

·         Szkoła położona nad morzem

·         Lekcja trwa 60 min.

·         23 przestronne klasy, kawiarenka, biblioteka, sala komputerowa, Wi-Fi

·         Program atrakcji pozalekcyjnych i wycieczek weekendowych

·         Zakwaterowanie: U rodziny goszczącej, Mieszkanie współdzielone lub Akademik

KURSY

Kurs standardowy 20 lekcji/ tyg.

Zajęcia językowe prowadzone w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Kurs nastawiony jest na praktyczne ćwiczenia i aktywność studentów. Kursanci rozwijają wszystkie umiejętności językowe, swobodne mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

 

Kurs intensywny 26 lekcji/ tyg.

Zajęcia językowe prowadzone w wymiarze 26 lekcji tygodniowo. Kurs pozwala na szybkie postępy w nauce języka. Na zajęciach omawiane są codzienne wydarzenia polityczne, kulturalne i gospodarcze. Podręczniki i specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe pomagają w nauce mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 

Kurs przygotowujący do egzaminów

Kursanci mogą przygotować się do wielu egzaminów: IELTS, FCE, CAE, TOEIC, TIE, Trinity ESOL i innych. Egzaminy te dostępne są przez cały rok, z wyjątkiem Trinity ESOL, który jest dostępny tylko w sezonie letnim. Trinity GESE i TIE są dostępne na miejscu. Szkołą jest centrum egzaminacyjnym ETS i zapewnia na miejscu z egzamin TOEIC.

ZAKWATEROWANIE

U rodziny goszczącej:

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, w pokoju 1-os. lub 2-os. dla dwóch osób podróżujących razem. Wyżywienie przygotowywane przez rodzinę goszczącą codziennie to śniadanie i obiad, a w weekendy są to trzy posiłki.

Mieszkanie Studenckie:

Położony obok szkoły, oferuje zakwaterowanie w pokojach 1-os. lub 2-os. ze współdzieloną łazienką, kuchnią i salonem.

Akademik:

Budynek znajduje się zaledwie 700 metrów od szkoły, nad brzegiem morza i oferuje zakwaterowanie w 1-os. i 1-os. pokojach z łazienką.

CENY

Cena z przykładowy 2 tygodniowy pełny pakiet:

Kurs Standardowy 20 + pokój 1-os.u rodziny goszczącej z 2 posiłkami w lecie + dodatkowe opłaty = 980 

 

Cena za każdy tydzień kursu:

Standardowy 20 – 220 €

Intensywny 26 – 280 €

 

Dodatkowe opłaty:

Wpisowe + książka –   85 €

Opłata za zakwaterowanie –   45 €

 

Na życzenie: Transfery z lotniska 90 € ( w jedną stronę )

 

Cena za tydzień Zakwaterowania:

U rodziny goszczącej:

Pokój 1-os. – 205 €/ tyg.

Pokój 2-os. – 175 €/ tyg.

*Specjalny dodatek w wysokości 30 €/tyg. będzie odpłatny dla kursantów, którzy mają specyficzną diet etę np. bezglutenową.


Mieszkanie współdzielone lub Akademik:

Pokój 1-os. – 215 € /tyg.

Pokój 2-os. – 175 € /tyg.

10 + 12 =