OPINIE

Jestem bardzo zadowolony z przygody, jak był dla mnie wyjazd na 2-tygodniowy kurs języka angielskiego do Glasgow. Po powrocie z kursu w Glasgow poczułem się znacznie bardziej zmotywowany i zmobilizowany do dalszej nauki języka – był to na prawdę mocny i pozytywny impuls ! Mariusz

Wielka Brytania, Glasgow

Wróciłyśmy z Tuluzy bardzo zadowolone z pobytu i samego kursu. Może Pani śmiało polecać samą szkołę i miasto! Mieszkałyśmy w samym sercu Tuluzy, na starówce, na przeciwko wspaniałej romańskiej Bazyliki Saint Sernin. Miejsce świetne, nie musiałyśmy nawet korzystać z komunikacji publicznej, bo szkoła znajdowała się kwadrans od naszego mieszkania piechotą przez prześliczną starówkę. Dużo się nauczyłyśmy, a dodatkowo wiele zwiedziłyśmy – np. zrobiłyśmy sobie wycieczkę do Carcassonne, gdzie znajduje się największa twierdza średniowieczna w Europie. Z podróżą też nie było kłopotów, miałyśmy idealną podróż Air France z przesiadką w Paryżu.

Jeśli pojawi się taka możliwość, to na pewno w przyszłości skorzystam z Pani oferty.

Z wyrazami wdzięczności Lidia A.

Francja, Tuluza

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu na mój kurs do Tuluzy! Podobało mi się pod każdym względem, również to, że grupy były międzynarodowe i można było poznać różne ciekawe osoby ze wszystkich stron świata.

Co do zakwaterowania, również było wszystko w porządku, właścicielka mieszkania była bardzo sympatyczna. Tuluza jest piękna. Chciałam bardzo Pani podziękować za wszystko:) To właściwie dzięki Pani udała się ta przygoda życia! Oczywiście jestem chętna na kolejny wyjazd.

Pozdrawiam serdecznie Marzena

Francja, Tuluza

Byłam zachwycona pobytem w Gloucester. Kurs był profesjonalnie zorganizowany, rodzina goszcząca bardzo przyjazna i troskliwa, a sam pobyt rewelacja po prostu Polecam wszystkim znajomym nauczycielom. Bardzo dziękuję za fachową pomoc.

Pozdrawiam serdecznie, Anna

Anglia, Gloucester

Polecam kurs w Cheltenham! Sam kurs – rewelacja, bardzo dobrzy metodycy, mnóstwo materiałów. Dodatkowo organizatorzy zapewnili inne rozrywki – wyciezki do Bath, Stratford, Cardiff, teatru na dwa spektakle, koncerty, wycieczka po mieście. W tym czasie odbywał się w Cheltenham festiwal literatury – tak więc mieliśmy możliwość uczestniczenia w spotkaniach, wykładach, wystawach. Z pewnością nie można się było nudzić – wróciłam nawet całkiem zmęczona, ale tak pozytywnie 🙂

A rodzina goszcząca baaardzo miła – wspaniali ludzie, bardzo uczynni, pomocni, wspaniale gotowali 🙂

Pozdrawiam, Nadia

Anglia, Cheletenham

Chciałam Pani bardzo podziękować za przesympatyczną współpracę i profesjonalizm, dzięki któremu miałam możliwość po raz pierwszy w życiu wyjechać na kurs w Niemczech. Jestem zadowolona nie tylko z wyboru uroczej Ratyzbony, ale również ze szkoły, panuje tutaj fantastyczna atmosfera, a ponadto program popołudniowy jest także bardzo urozmaicony – kierownictwo szkoły zapewniło nam bardzo interesujący program dydaktyczny jak i ten dodatkowy, pełen wspaniałych wycieczek i niespodzianek. Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Monachium. Było super!!

Polecam wszystkim szkołę w Ratyzbonie! Katarzyna Zaspa

Niemcy, Regensburg

Mój wyjazd na 2 miesiące na kurs hiszpańskiego był bardzo udany – to był rewelacyjny pomysł, aby spedzić po 2 tygodnie w różnych miastach! – pobyt w Barcelonie, w Madrycie, w Granadzie i w Alicante pozwolił mi poznać lepiej kulturę hiszpańską i nawiązać mnóstwo międzynarodowych przyjaźni – używając codziennie w sposób praktyczny języka hiszpańskiego – z poziomu początkującego doszłam do B1 i mogę już dobrze porozumiewać się – myślę, że w kraju zajęłoby mi to ze 2 lata! Kamila

Hiszpania, szkoły w Barcelonie, w Madrycie, w Granadzie i w Alicante

Byłyśmy ogromnie zadowolone z kursu metodyczno-językowego na Łotwie, w którym mogłyśmy uczestniczyć dzięki unijnym grantom – polecamy wszystkim rusycystom szkolenie w Daugavpils! Ewa Jagiełło, Sylwia Szpruch, Katarzyna Krawczyk, Wanda Żur, Danuta Pawluczuk, Elżbieta Kasztelan.

Daugavpils. Łotwa, szkoła języka rosyjskiego

Pani Mario, chciałam Pani serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę, rzetelność, zaangażowanie, profesjonalizm i ogólne ciepło. Przepełnioną architekturą secesyjną Rygę, wielokulturowe Daugavpils, niebywale profesjonalnie przygotowany kurs w łotewskiej szkole i niezwykłych, pod każdym względem, prowadzących zajęcia, mogłam zobaczyć i doświadczyć dzięki Pani pomocy. Życzę powodzenia w dalszej pracy! DZIĘKUJĘ! Joanna Pietraszek

Daugavpils. Łotwa, szkoła języka rosyjskiego

Jeśli chodzi o kurs w Portsmouth, to mi się ogromnie podobał. Nigdzie wcześniej nie usłyszałam tak wielu, tak cennych informacji na temat nauczania języka angielskiego. Mogłam sobie poćwiczyć oczywiście i odświeżyć mój angielski, poznałam nauczycieli z którymi mogę współpracować. Ale przyznam, że byłam bardzo zmęczona w trakcie kursu. Było to takie „dobre, twórcze” zmęczenie, bo wynikało z ilości i dobrej jakości materiału, z którym się zetknęliśmy.

Podsumowując więc, Pani Mario, dziękuję bardzo i pozdrawiam, Ewa Lindorf-Stulich

Wielka Brytania, Portsmouth

Mój wyjazd do Brighton był bardzo udany. Najważniejszy walor tego wyjazdu, to sam pobyt w Wielkiej Brytanii – to najbardziej pożyteczne doświadczenie dla nauczyciela języka obcego, jakie można sobie wyobrazić, bo same książki to za mało. I nie myślę tu jedynie o języku, ale o wszystkim – o kulturze, ludziach, miejscach. Tego nie da się nauczyć z książek. Pani, u której mieszkałam, była bardzo miła.

Podsumowując: bardzo mi się podobało i jak tylko pojawi się możliwość, znów chciałabym zaplanować jakiś kolejny wyjazd. Wanda Ch.

UK, Brighton

W lecie uczestniczyłam w kursie metodyczno-językowym dla nauczycieli na Malcie – wszystko było tak, jak oczekiwałam, a nawet niektóre rzeczy przekroczyły znacznie moje oczekiwania! Kurs był bardzo ciekawy i przydatny – miałam po raz kolejny niesamowitą szansę poszerzenia wiedzy, odświeżenia umiejętności, jak również miałam możliwość zwiedzenia kolejnego, ogromnie ciekawego kraju z bardzo bogatą historią. Nasz czas po zajęciach był rewelacyjnie zagospodarowany, np. było zwiedzanie (byliśmy tez na Gozo), wszystko z super przygotowanymi, profesjonalnymi przewodnikami, pełen profesjonalizm. Podsumowując, bardzo mi się podobało, mam kilka nowych pomysłów na lekcje, warto było pojechać.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc Agnieszka T.

Malta