KURS JĘZYKOWY W IRLANDII – DUBLIN

Szkoła została założona w 1972 roku, obecnie odnowiona i nowoczesna, znajduje się w centrum miasta. Oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach języka angielskiego, z których wszystkie zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji i Umiejętności w Irlandii. Szkoła posiada 16 nowoczesnych sal lekcyjnych wyposażonych w urządzenia nowych technologii audio i audio-wizualnych.

Przestrzeń wspólna zagospodarowana wygodnymi sofami, telewizorem, 12 komputerami i aneksem kuchennym do wspólnego użytku, z mikrofalówką, miejscem do zaparzenia kawy / herbaty. Wieczorami przestrzeń wykorzystywana jest to spotkań, rozmów i wspólnego spędzania czasu dla kursantów.

Studenci mogą zrelaksować się w kawiarence, która oferuje kawę, herbatę i wiele przekąsek. Jest to idealne miejsce, aby porozmawiać z innymi studentami i nauczycielami pomiędzy lekcjami. Ponadto, szkoła na każdym piętrze ma przestrzeń wspólną dla kursantów, z TV i pufami do siedzenia.

 

Program kursu prowadzony jest równocześnie w Bray i można bez utraty postępów podjąć naukę w tym mieście. Polecamy realizację kursu w dwóch miastach, np. 2 tygodnie w Dublinie i tydzień w Bray.

·         Minimalny wiek: 17+

·         Lekcja trwa 60 min.

·         Centrum Dublina

·         Kawiarenka, sala komputerowa, Wi-Fi, Interaktywne białe tablice

·         Program atrakcji pozalekcyjnych i wycieczek weekendowych

·         Zakwaterowanie: U rodziny goszczącej lub w  Mieszkaniu współdzielonym

KURSY

Kurs Standardowy 15 lub 20 lekcji/ tyg.

Prowadzony w wymiarze 15 lub 20 lekcji tygodniowo. Kurs nastawiony jest na praktyczne ćwiczenia i aktywność studentów. Kursanci rozwijają wszystkie umiejętności językowe, czyli swobodne mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

 

Kurs intensywny 26 lekcji/ tyg.

Prowadzony w wymiarze 26 lekcji tygodniowo. Kurs pozwala na szybkie postępy w nauce języka. Na zajęciach omawiane są codzienne wydarzenia polityczne, kulturalne i gospodarcze na poziomie zaawansowania odpowiadającym grupie. Podręczniki i specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe pomagają w nauce mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 

Kurs przygotowujący do egzaminów

Kursanci mogą przygotować się do wielu egzaminów: IELTS, FCE, CAE, TOEIC, TIE, Trinity ESOL i innych. Egzaminy te są dostępne przez cały rok, z wyjątkiem Trinity ESOL, który jest dostępny tylko w sezonie letnim. Trinity GESE i TIE są dostępne na miejscu. Szkołą jest centrum egzaminacyjnym ETS i zapewnia na miejscu z egzamin TOEIC.

ZAKWATEROWANIE

Rodzina goszcząca:

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, w pokoju 1-os. lub 2-os. dla dwóch osób podróżujących razem. Wyżywienie przygotowywane przez rodzinę goszczącą codziennie to śniadanie i obiad, a w weekendy są to trzy posiłki.

 

Mieszkanie studenckie z własnym wyżywieniem:

Szkoła oferuje szereg mieszkań studenckich w niewielkiej odległości od centrum miasta. Pojedyncze pokoje są w odległości spaceru od szkoły lub krótkiej podróży autobusem od centrum miasta. Mieszkania oferują zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, ze wspólnymi łazienkami, oraz wspólną kuchnią i salonem.

CENY

Cena z przykładowy 2 tygodniowy pełny pakiet:

Kurs Standardowy 20 + pokój 1-os.u rodziny goszczącej z 2 posiłkami w lecie + dodatkowe opłaty = 1030 

 

Cena za każdy tydzień kursu językowego:

Kurs Standardowy 15 – 170 €

Kurs Standardowy 20 – 235 €

Kurs Intensywny 26 – 295 €

Kurs przygotowujący do egzaminu –  1760 €/ 8 tyg.

Dodatkowe opłaty:

Wpisowe + książka –   85 €

Opłata za zakwaterowanie –   45 €

 

Na życzenie: Transfery z lotniska 90 € ( w jedną stronę )

 

Cena za tydzień Zakwaterowania:

U rodziny goszczącej:

Pokój 1-os. – 195 €/ tyg. w sezonie letnim 215 €/ tyg.

Pokój 2-os. – 185 €/ tyg. w sezonie letnim 195 €/ tyg.

*sezon letni: 26.05 – 29.09.2018

*Specjalny dodatek w wysokości 30 €/tyg. będzie odpłatny dla kursantów, którzy mają specyficzną dietę np. bezglutenową.

 

Mieszkanie współdzielone:

Pokój 1-os.- 225 € /tyg.

11 + 14 =