KURS JĘZYKOWY NA MALCIE – PACEVILLE

Szkoła znajduje się w St. Julian’s w dzielnicy Paceville, nowoczesnej i atrakcyjnej części miasta, gdzie znajdują się restauracje, kluby, muzea i teatry, oraz wiele innych atrakcji. Szkoła jest  nowoczesna, przestronna, duża, z własną restauracją, tarasami po 2 stronach budynku, biblioteką i salą komputerową. 

Prowadzona jest przez profesjonalistów, wyróżniająca się w rankingach międzynarodowych, odznaczająca się wysokim poziomem zadowolenia naszych klientów.

 Informacje:

– Godziny zajęć od poniedziałku do piątku: 9.00 – 12.30 lub 14.30

– Wielkość grup: średnio 5 os., maksymalnie do 6-8 osób

– Zakwaterowanie: rezydencja szkolna  lub u rodziny goszczącej

KURSY

Kurs standardowy 20 lekcji grupowych

Kurs standardowy nastawiony jest na praktyczne ćwiczenia i aktywność studentów. Kursanci rozwijają wszystkie umiejętności językowe czyli swobodne mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.
 

Kurs intensywny 30 lekcji grupowych
Kurs intensywny pozwala na szybkie postępy w nauce języka i kładzie nacisk na zajęcia konwersacyjne. Podręczniki i specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe pomagają w nauce mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Kurs Biznesowy 20 lekcji grupowych
Kurs przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursantów, którzy potrzebują poznać język biznesu np. po ukończeniu studiów, ludzie biznesu, profesjonaliści. Zajęcia prowadzone w małych grupach, maksymalnie do 8-os. Program odbywa się w tygodniowych modułach i porusza tematy: Korespondencja biznesowa, pisanie emaili, pisanie raportów, spotkania, międzynarodowa wymiana handlowa, świadomość multikulurowa, networking, marketing, finanse.

ZAKWATEROWANIE

Rodzina goszcząca

Pobyt u rodziny goszczącej jest najlepszym sposobem na naukę języka i doświadczenie miejscowego stylu życia. Wyżywienie: śniadanie i kolacje każdego dnia.

Rezydencja szkolna
Szkoła posiada własny budynek w pełni przeznaczony na cele mieszkalne. Rezydencja znajduje się w budynku szkoły. W budynku jest także restauracja gdzie od poniedziałku do piątku podawane jest śniadanie i lunch, a w weekend śniadanie.

CENY

Cena za tygodniowy pakiet:
Cena za przykładowy 2 tygodniowy pełny pakiet:

Kurs Standardowy 20 + pokój 1-os. u rodziny goszczące w lecie + wpisowe = 1240 €

Cena za tygodniowy pakiet dla 1 os.:
Kurs językowy, zakwaterowanie z 2 posiłkami, odbiór z lotniska, materiały, certyfikat ukończenia kursu, zeszyt, wycieczka ze specjalnym pokazem multimedialnym, przyjęcie powitalne.
– cena zimowa: wrzesień – czerwiec
– cena letnia: czerwiec – sierpień 

Rodzina goszcząca + Kurs Standardowy 20 lekcji
– pokój 1-os.   495 €   595 €
– pokój 2-os.   395 €   495 €

Rodzina goszcząca + Kurs Intensywny 30 lekcji

– pokój 1-os. – 590 €   690 €
– pokój 2-os. – 490 €   590 €

Rodzina goszcząca + Kurs łączony 20 lekcji grupowych + 10 lekcji indywidualnych
– pokój 1-os. – 700 €   800 €

Rodzina goszcząca + Kurs Biznesowy 20 lekcji
– pokój 1-os. 635 €   735 €

Dodatkowe opłaty: wpisowe 50 €

6 + 9 =