KURS JĘZYKOWY W KONSTANCJI

Piękne miasto położone nad Jeziorem Bodeńskim, z zabytkowymi renesansowymi kamienicami, barokowymi pałacami i starym miastem jest bardzo ciekawym i przyjaznym miejscem o każdej porze roku. Fantastyczne miejsce wypadowe do zwiedzania regionu niemieckiego ( Stuttgart, Fryburg) lub za pobliską granicą w Szwajcarii (Zurych, Bazylea).

Nowoczesna szkoła mieści się w centrum miasta, w budynku jest własna restauracja oraz budynek rezydencji. Szkoła jest akredytowana przez niemieckie instytuty edukacyjne i wszyscy nauczyciele są native speakerami. Organizowane są zajęcia dodatkowe, wyjścia i atrakcje pozalekcyjne w ciągu tygodnia oraz wycieczki weekendowe. Niektóre wyjścia są dodatkowo płatne, jak np. bilety wstępu, bilety autobusowe, jedzenie itd.

Kurs prowadzony jest także w Berlinie.

 Informacje:

– Wiek 18+
– Wielkość grup: 8 os.
– Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej

KURS

Kurs intensywny 30 lekcji grupowych (22,5 godz./tyg)

Kurs języka niemieckiego prowadzony jest w wymiarze 30 lekcji tygodniowo, obejmuje zajęcia z gramatyki i zajęcia konwersacji, prowadzony jest w ciekawy i przyjazny sposób, z użyciem nowych technologii. Kurs jest intensywny i ułatwia szybką naukę języka w małych grupach.

ZAKWATEROWANIE

W rezydencji:

Możliwe wynajęcie jest także pokoju 1-os. lub 2-os. z prywatną łazienką. Rezydencja jest w tym samym budynku co szkoła, zapewnia trzy posiłki dziennie oraz przekąski owocowe.

CENY

Cena za przykładowy pakiet 2 tygodniowy:

– Kurs Intensywny 30 + zakwaterowanie w rezydencji w lipcu = 1670 €

 

Cena za tygodniowy kurs:
– Intensywny 30 lekcji – 305 €  345 €

cena zimowa: 19.08 – 9.06.2018
cena letnia: 10.06 – 18.08.2018

Cena za tydzień zakwaterowania za osobę:
Rezydencja:
– pokój 1-os. z prywatną łazienką i 3 posiłkami – 490 €

8 + 2 =