KURS JĘZYKOWY W LIZBONIE

Jedna z najlepszych portugalskich szkół językowych, może pochwalić się ponad 19-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka portugalskiego. Wysoki standard nauczania, wykorzystanie najbardziej dostosowanych i nowoczesnych materiałów dydaktycznych oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych sprawi, że zakochasz się w Portugalii.

Szkoła znajduje się na obrzeżach miasta ale tuż przy wejściu do metra, którym dojedziesz do Baixa – centrum Lizbony, w 20 minut. Jest to jedna z najmłodszych dzielnic miasta, mimo, że powstała koło 100 lat temu. Obecnie jest to dzielnica rezydencjalna.

Szkoła ma na celu naukę języka jak i promowanie Portugalskiej kultury. Po zajęciach organizowane są atrakcje pozalekcyjne np.: Zwiedzanie historycznych części miasta; spacer po nowoczesnych dzielnicach miasta; Wycieczka na stadion piłkarski Benefica; zwiedzanie zakonu Jerónimos; smakowanie najlepszych przysmaków i słodyczy; wieczór na mieście – tradycyjne jedzenie, picie i Fado.

Podczas weekendów można wybrać się do pobliskich miast na całodniową wycieczkę, np.: do tajemniczego i romantycznego miasta Sintra; Cascais i Estoril.

 

Informacje:

˗         Minimalny wiek: 18+

˗         Małe klasy – max. 8os.

˗         Wszystkie poziomy języka

˗         Sala komputerowa i Wi-Fi

˗         Program atrakcji pozalekcyjnych i wycieczek weekendowych

˗         Zakwaterowanie: U rodziny goszczącej lub w hotelu

KURS

 Standardowy – 15 lekcji / tyg.

Kurs składa się z 3 lekcji dziennie, podczas których nauczysz się podstaw języka. Kurs, ze względu na małą ilość zajęć pozwala na zanurzenie się w życie miasta i zwiedzanie miasta i jego okolic. Nauka każdego poziomu języka (A1- C2) trwa 4 tygodnie. Szkoła zapewnia wszystkie materiały do nauki.

 

Intensywny – 25 lekcji / tyg.

Jeśli twoim celem, jest szybka nauka języka portugalskiego, to ten kurs jest dla Ciebie! Składa się z 25 lekcji językowych tygodniowo: kursu podstawowego poszerzonego o 2 dodatkowe lekcje dziennie. Poruszane są wszystkie ważne elementy języka: pisanie, słuchanie, czytanie i mówienie, a jednocześnie będziesz mieć czas wolny na zwiedzanie Portugalii.

 

Zajęcia indywidualne

Możesz dopasować swoje potrzeby językowe do własnego grafiku lub połączyć kurs standardowy lub intensywny z tym modułem.

 

Język Biznesowy

Potrzebujesz poprawić swój portugalski i wzbogacić go o słownictwo biznesowe? Kurs obejmuje ćwiczenie wszystkich elementów językowych, koncentrując się na ćwiczeniu płynnego mówienia i poprawnego pisania. Kurs ten może być łączony z innymi kursami i jest prowadzony w wymiarze 10 lekcji tygodniowo, w grupach od 1 – 3 osób.

DODATKOWE INFORMACJE

 Dodatkowe informacje:

Program atrakcji pozalekcyjnych jest nieobowiązkowy, można zwiedzać i podróżować na własną rękę. W recepcji szkolnej dowiesz się wszystkiego o mieście, atrakcjach i aktualnie odbywających się imprezach.

ZAKWATEROWANIE

U rodziny goszczącej:

Pobyt u rodziny goszczącej to świetna okazja, by ćwiczyć język i zanurzyć się w kulturze Portugalii. Pokoje są jedno lub dwu osobowe ( dla podróżujących razem). Wszystkie rodziny są sprawdzone i przez lata współpracują ze szkołą.

 

Hotel może zostać zarezerwowany na zamówienie klienta.

CENY

Cena za przykładowy 2 tygodniowy pełny pakiet:

– Kurs standardowy + Zakwaterowanie u rodziny z 2 posiłkami + wpisowe = 995 

 

Cena za kurs językowy:

·         Kurs standardowy – 265 €

·         Kurs intensywny – 450 €

·         Język biznesowy – 330 €/ 1-os zajęcia, 198 €/ 2-os. zajęcia, 165 €/ 3 –os. zajęcia.

·         Zajęcia indywidualne – 35 €/ godz.

 

Ceny za tygodniowe zakwaterowanie u rodziny goszczącej:

·         Pokój za śniadaniem – 120 

·         Pokój za śniadaniem i obiadem – 195 

·         Dodatkowa noc – 25 

 

Wpisowe – 75 

4 + 5 =